"Béčko" podruhé za sebou remizovalo 2-2, "áčko" se zvedlo a zaznamenalo vítězství 3-0

26.10.2008 13:50

Včera se utkalo naše "béčko" venku s týmem Jablonné. Po rychlé brance skončil první poločas 1-0 pro domácí. Ve druhém poločase jsme otočili výsledek dvěma góly Josefa Fadlera, bohužel jsme však těsně před koncem zápasu, kdy už jsme hráli v deseti hráčích, vyloučen byl po dvou žlutých kartách Martin Straka, inkasovali vyrovnávací branku. Zápas tak skončil 2-2. Více informací zde.

"A" team hrál dnes na domácí půdě proti Choceradům B, všichni jsme doufali, že zlomíme naši špatnou sérii z minulých kol. V prvním poločase jsme byli lepším celkem, vypracovali jsme si i šance, které jsme oproti minulým zápasům konečně proměnili. Po krásné střele z hranice vápna se trefil Luboš Kopecký a těsně před koncem poločasu po samostatném úniku Jakub Bartík. Ve druhém poločase jsme se trochu nechali ukolébat vedením 2-0 a přenechali jsme hru soupeři. Dál jsme ovšem hrozili z brejků. Z jednoho z nich se podruhé v zápase trefil Jakub Bartík a stanovil tak skóre na 3-0. Více informací zde. Fotky ze zápasu najdete ve Fotogalerii.

Výsledky našich týmů o víkendu: FK Soběhrdy-Chocerady B 3-0 (2-0)

Jablonná nad Vltavou-FK Soběhrdy B 2-2 (1-0)

FK Soběhrdy přípravka-Neveklov 5-0 (2-0)