Ani "béčko" nevstoupilo do jara vítězně

29.03.2009 18:06

"B" team odstartoval jarní část soutěže domácím zápasem se silným celkem Čerčan B. První poločas byla hra velice vyrovnaná, bohužel se prokázala nesehranost obranné řady a tři hrubé chyby soupeř nekompromisně potrestal. Nám se podařilo už jen snížit po nádherné ráně Romana Kondráta z přímého kopu. Druhá půle se nesla v podobném duchu, velice vyrovnaná hra, bohužel opět jedna hrubá chyba v obraně, kterou soupeř potrestal. Na tuto branku jsme dokázali odpovědět zásluhou Tomáše Sadílka, který z nemožného úhlu a s notnou dávkou štěstí dopravil míč do brány. Poté jsme měli více ze hry, vypracovali jsme si dvě stoprocentní šance, ani jednu se však nepodařilo proměnit. Ke konci utkání měl soupeř možnost k dalšímu vylepšení skóre z pokutového kopu, zaskvěl se ale Michal Blažek, který penaltu s přehledem zlikvidoval. Stav zápasu tedy   2-4. Další informace zde.

Mužstvo přípravky dnes odehrálo svůj první přátelský zápas v tomto kalendářním roce. Proti celku Čerčan B byla na našich hráčích znát nerozehranost a podlehli jsme tak jasným poměrem 0-5. Více informací zde.

Výsledky našich týmů o víkendu: Krhanice-FK Soběhrdy 2-2 (2-1)

FK Soběhrdy B-Čerčany B 2-4 (1-3)

FK Soběhrdy přípravka-Čerčany B 0-5 (0-2)