Áčko slaví vítězství v derby a čtvrtou nulu v řadě!

31.10.2023 18:45

Do zápasu jsme naskočili namotivovaní po čtyřech výhrách v řadě a naši vítěznou šnůru jsme chtěli samozřejmě prodloužit. Hned v prvních minutách se k prvnímu zakončení dostal Ondřej Fadler, ale trefil přesně prostor, ve kterém se nacházel brankář Teplýšovic. O chvíli později byl ve velké šanci i Michal Bohata, ale s jeho střelou si brankář taktéž poradil. Na hosty jsme stále tlačili a nepouštěli je vůbec k naší bráně. Bohužel jsme si z předchozích zápasů přinesli i naši mizernou koncovku. Bránu hostí se nám ve většině případů nepodařilo ani trefit a to mohli hosté ve 25. minutě potrestat. Po útočné akci se dostali až ke střele, která míříla k pravé tyčce, ale Jan Růžička si s ní skvěle poradil. Poté opět pokračovalo naše dobývání branky Teplýšovic. V závěru utkání se dostal do další velké příležitosti Ondřej Fadler, ke kterému propadl balón v pokutovém území a vyslal střelu k levé tyčce. Bohužel i na tu brankář dosáhl a do kabin jsme tak odcházeli za stavu 0:0.

Ve druhé půli jsme se dočkali prvního gólu. Ve 47. minutě poslal Ondřej Fadler dlouhý balón za obranu, kde si ho převzal Michal Bohata, který obešel brankáře a zakončoval do odkryté brány. Další důležitý okamžik přišel už o šest minut později. Po faulu viděl hráč hostí druhou žlutou kartu a musel tak opustit hřiště. Tento moment hosty paradoxně nabudil a začali hrát více aktivně. V 63. minutě navíc musel opustit hrací plochu také David Ilčisko, který fauloval na polovině hřiště a rozhodčí mu ukázal červenou kartu. Po zbytek utkání se hrálo nahoru dolů, ale Teplýšovice jsme do žádné větší příležitosti nepustili. Šanci zvýšit naše vedení měl Luboš Kopecký, který dostal přihrávku na hranici vápna. Jeho střela však mířila nad bránu. Další gól přišel až v závěru celého utkání, když Peter Bišťan mířil sám na branku a na hranici pokutového území byl faulován. K exekuci přímého kopu se postavil Jiří Kaňka, který poslal balón přesně k levé tyčce a zvýšil tak na konečných 2:0. Více informací zde.