"Áčko" završilo povedený víkend vítězstvím

26.04.2009 13:44

"A" team se utkal na domácím hřišti se silným celkem Miličína, který figuroval na 7. místě tabulky. V prvním poločase jsme byli jednoznačně "pánem" na hřišti a po pohledných akcích si vypracovali spoustu gólových příležitostí. Skóre otevřel Roman Šťastný, když si naskočil na centr Luboše Kopeckého a hlavou nedal brankáři šanci. Druhý gól přidal Jakub Bartík, který proměnil samostatný únik po krásné přihrávce Romana Šťastného. Dále ještě agilní Luboš Kopecký trefil dvakrát tyč a jednou mu soupeř zblokoval střelu do prázdné brány.

Do druhého poločasu jsme šli s klidným vědomím dvougólového náskoku. Hru jsme s přehledem kontrolovali a soupeře k ničemu nepustili. Tomáš Vilímek dvěma přímými kopy donutil brankáře vytáhnout těžké zákroky. Na 3-0 pečetil skóre střelou k tyči Jakub Bartík. Více informací zde. Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ve Fotogalerii.

Výsledky našich týmů o víkendu: FK Soběhrdy-Miličín 3-0 (2-0)

Neveklov B-FK Soběhrdy B 1-2 (0-1)

FK Soběhrdy přípravka-Maršovice 1-1 (0-0)