"Áčko" zakončilo sezónu bezbrankovou remízou

20.06.2009 15:53

Netradičně v sobotu dopoledne jsme nastoupili k poslednímu utkání sezóny proti Meznu. Soupeř se celé jaro prezentoval dobrými výkony a pohledným fotbalem. My však měli druhé místo zajištěné a mohli si proto v klidu zahrát. Zápas se odehrál v poklidném tempu. První poločas se hra přelévala z jedné strany na druhou, obě strany se několikrát dostali do šance skórovat, zejména standardní situace v podání Mezna byly nebezpečné, ale bezbrankový stav se neměnil.

Druhý poločas se odehrával v podobném tempu. Obě mužstva se snažila kombinovat, několik šancí se zrodilo po standartních situacích. Když však ani po další 45-ti minutovce gól nepadl, rozešli jsme se smírně 0-0 a zakončili tak letošní sezónu. Více informací zde a pár fotek ve fotogalerii.