"Áčko" zakončilo podzim vítězně

20.11.2011 17:12

"A" team dnes nastoupil v posledním zápase podzimní části na hřiště Týnce nad Sázavou proti místnímu "béčku". V prvním poločase jsme byli nebezpečnější a vytvořili jsme si dvě velké příležitosti, které jsme však nedokázali přetavit v branky. Podle hesla "nedáš, dostaneš" domácí po ojedinělé akci hlavou otevřeli skóre. Poté však přišel důležitý okamžik zápasu, když byl domácí záložník po dvou žlutých kartách vyloučen. I v deseti se však domácí dostali do dvoubrankového vedení, když míč nešťastně do branky tečoval Martin Vilímek. Tentýž hráč o několik minut později vstřelil kontaktní gól, když hezky přehodil brankáře.

Do druhé půle jsme udělali změny na některých postech a nastoupili jsme s výrazně ofenzivnější taktikou. Ta se začala brzy vyplácet. Tomáš Vilímek napálil k tyči odražený balón - 2:2. Poté se Tomáš Rozehnal ocitl nekrytý na zadní tyči a dopravil míč do branky - 2:3. Několik okamžiků poté jsme však zaspali v obraně a zachránilo nás břevno. Gólovou tečku za zápasem udělal krásnou střelou Milan Murgač. Nepříjemně se vyvíjející utkání jsme tedy otočili a zvítězili jsme 4:2. "Áčko" tak přezimuje na 4. místě v tabulce. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.