"Áčko" vyloupilo Pyšely a s předstihem si zajistilo titul podzimního mistra!

18.11.2012 10:44

"A" team včera nastoupil na hřišti Pyšel k těžkému utkání prvního celku tabulky s druhým. V utkání nám chyběli Pavel Kovář a Tomáš Vilímek. Začátek zápasu se nám příliš nevydařil a již v 5. minutě jsme po rychlé akci domácích inkasovali. Jinak průběh prvního poločasu byl velice vyrovnaný. Příliš pohledný fotbal se nehrál a zápas tak byl hlavně o osobních soubojích a odražených balónech. Přeci jen jsme však více fotbalových akcí převedli my. Několik z nich zastavil praporek pomezního. Vadim Li a Jakub Bartík se však ofsajdové pasti vyhnuli a postupovali sami na brankáře, ani jeden ale neproměnil a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním zápas zlomit a otočit ho ve svůj prospěch. Až do 75. minuty se na hřišti příliš nedělo, domácí drželi více balón, ale moc nebezpečných akcí neměli. První varování vyslal domácím z přímého kopu tvrdou ránou Martin Jonszta, gólman však předvedl výborný zákrok. Udeřilo tak až později. Jakub Bartík rozehrál po faulu rychle na Tomáše Procházku, ten poslal balón do vápna, tam byl nejdůraznější a nejlépe se zorientoval Lukáš Hlavnička a prostřelil jnak výborně chytajícího gólmana domácích - 1:1. To z naší strany ještě nebylo všechno. Asi 8 minut před koncem se do samostatného úniku dostal Jakub Bartík, obešel brankáře a z těžkého úhlu poslal míč do odkryté brány - 1:2. V posledních minutách nás domácí přitlačili do našeho vápna, obrana v čele s brankářem Lubošem Bartíkem zafungovala dobře a vyrovnávací gól nepovolila. Vezeme si tak velice důležité vítězství 2:1, které nám zaručuje první místo po podzimní části soutěže. "Áčko" čeká ještě příští týden odložený domácí zápas s Ostředkem, který sehraje tradičně v neděli dopoledne. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.