"Áčko" ve včerejším duelu remizovalo

21.03.2010 10:46

Na umělé trávě ve Voticích včera "A" team nastoupil k poslednímu přípravnému zápasu před startem jarní sezóny. Soupeřem mu byl celek Ratměřic. První poločas odehrála značně omlazená sestava a moc se jí nedařilo. Kombinace vázla a akce končily většinou už před vápnem soupeře. Po individuální chybě, kdy jsme na vlastní šestnáctce ztratili balón, se soupeř dostal do úniku a zblízka prostřelil Michala Blažka. My jsme se také dostali do dvou obrovských příležitostí, ale Vadim Li dvakrát tváří v tvář brankáři nemířil přesně.

Do druhého poločasu vyběhla kromě pár postů naprosto odlišná jedenáctka a předvedla lepší výkon. Dařilo se nám kombinovat a zejména po brejcích nebo křídelních akcích jsme se dokázali dostávat do šancí. Bohužel proměňování v tomto zápase nebylo naší silnou stránkou. Branku jsme vstřelili po nenápadném obloučku z velkého vápna, kterým Pavel Procházka zaskočil brankáře. Další šance však zůstaly neproměněny a soupeř trestal, když dokázal z úhlu prostrčit míč pod padajícím brankářem. Do konce zápasu jsme ještě stihli vyrovnat, když Jakub Bartík rychle rozehraným trestným kopem překvapil obranu soupeře a Pavel Procházka podél brankáře dostal balón do sítě. Zápas tak skončil 2-2. Více informací zde. Fotky zde.