"Áčko" v prvním přípravném zápase o gól podlehlo Pravonínu

05.03.2013 13:07

V neděli od 19 hodin pod umělým osvětlením na hřišti ve Vlašimi sehrálo "áčko" první přípravné utkání. Soupeřem nám byl vedoucí celek "vlašimské" skupiny III. třídy, který ještě loni hrál okresní přebor. V prvním zápase se představil nově příchozí David Škvor. Jinak nám ale chybělo hodně hráčů a na hře to samozřejmě bylo znát. Prvních 20 minut jsme hráli příliš zbrkle, nepodrželi jsme míč a soupeř nás přehrával. Pravonín také jako první otevřel skóre. Na to jsme dokázali zareagovat, když Miroslav Pokorný prostrčil míč mezi obránce na Martina Jonsztu, který se svou typickou přímočarou akcí dostal až před brankáře a podél něj vyrovnal - 1:1. V další brance měl prsty opět Martin Jonszta, který rychlým a dlouhým autem vyslal do samostatného úniku Pavla Procházku, který ho s přehledem proměnil. První poločas jsme tak vyhráli 2:1.

Ve druhém poločase jsme brzy zbytečně inkasovali po nedůrazu při rohovém kopu - 2:2. Nutno říci, že Pravonín celý zápas držel lépe balón a byl směrem dopředu nebezpečnější. My jsme se dostávali do šancí spíše díky rychlým brejkům. Pravonínu se podařilo vstřelit i třetí branku. I podruhé v zápase jsme dokázali vedení soupeře zlikvidovat, když penaltu za faul na Jakuba Bartíka proměnil Martin Vilímek. Pravonín se však i potřetí v zápase dostal do vedení a na to jsme již nedokázali zareagovat. Když byl ještě 15 minut před koncem za protesty vyloučen Milan Bohata, bylo o vítězi zápasu rozhodnuto. S Pravonínem jsme tedy prohráli 4:3. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.