"Áčko" v poháru jedenáctkrát rozvlnilo síť Bukovan

19.08.2012 10:36

"A" team v kompletním složení čekal v prvním kole Poháru OFS zápas na hřišti Bukovan (IV.třída). Od začátku zápasu jsme byli dominantním týmem a vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou. První gól dal Daniel Špidra, který z malého vápna dorážel míč do sítě. Tentýž hráč se trefil i podruhé, když k tyči uklidil dobrou přihrávku Filipa Sobotky. Pavel Procházka byl důraznější v souboji s brankářem, přistrčil míč Lukáši Hlavničkovi, který ho nekompromisně napálil do odkryté branky - 3:0. Poté si Tomáš Rozehnal počkal na zadní tyči a uklidil míč z úhlu pod břevno. V další akci Pavel Procházka našel na vápně Jakuba Bartíka, který se uvolnil přes obránce a podél gólmana skóroval. Daniel Špidra završil hattrick, když tečoval střelu Martina Jonszty. První poločas jsme tak vyhráli 6:0.

Ve druhém poločase už jsme tak dobře nedrželi míč, ale šance jsme si stále vytvářeli. Sedmý gól přidal Pavel Procházka, který po samostatném úniku obešel i brankáře a do prázdné branky zavěsil. Jakub Bartík si našel na vápně prostor na střelu a po zemi překonal brankáře - 8:0. Tomáš Procházka hlavou dorazil střelu Milana Bohaty do břevna - 9:0. Poté se sami na branku řítili hned dva naši hráči a Martin Jonszta nezištnou přihrávkou vybídl ke skórování Pavla Procházku, ten tak vstřelil desátý gól. Hattrick a zároveň poslední gól utkání dal Pavel Procházka, když po samostatném úniku obešel brankáře a prázdnou branku bez problémů trefil. V zápase jsme tedy jasně zvítězili 11:0 a postupujeme do druhého kola Poháru OFS. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.