"Áčko" splnilo roli favorita až ve druhém poločase

02.04.2017 10:40

"Áčko" se opět představilo na domácím hřišti. Soupeřem mu byl tentokrát poslední tým tabulky z Kamberka. V utkání jsme nemohli počítat s Lukášem Hlavničkou, Martinem Jonsztou a Martinem Vilímkem. V sestavě se po dlouhé době objevil Filip Žák, který nastoupil v útoku po boku Michala Micky. V prvním poločase jsme měli optickou převahu. Hosté bránili v hlubokém bloku a soustředili se na brejky, ze kterých se však do nebezpečnější šance nedostali. My jsme si vypracovali několik závarů, ale branku jsme vstřelit nedokázali.

Ve druhém poločase jsme začali hrát na 3 útočníky, když si premiéru v soběhrdském "áčku" odbyl Jaroslav Baka. Přeskupení řad přineslo úspěch a ve 48. minutě jsme se ujali vedení. Na přímý kop Jakuba Bartíka si naskočil kapitán Tomáš Procházka a prodloužil míč na zadní tyč - 1:0. V 70. minutě se po pěkné akci útočníků levačkou trefil Michal Micka. 10 minut před koncem narýsoval Jakub Bartík přihrávku za obranu na Tomáše Vilímka, u míče byl však dříve gólman, který odkopem trefil pouze našeho hráče a ten z úhlu uklidil míč do prázdné branky. Utkání jsme tedy po nepříliš přesvědčivém výkonu vyhráli 3:0. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. V příštím kole nás v sobotu od 16:30 čeká derby v Přestavlkách.