"Áčko" slaví pátou výhru v řadě

07.05.2024 17:49

V neděli jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Týnce. Zápas jsme okamžitě vzali do svých rukou. Už ve 2. minutě se nám podařilo vybojovat balón v pokutovém území soupeře a Michal Dumský vstřelil první branku. Už o minutu později poslal Michal Bohata krásný centr, který přesně nalezl Martina Priknera a ten zvýšil na 2:0. Do hry se pomalu začali dostávat i hosté, kteří si vytvořili pěknou šanci, ale v bráne nás podržel Standa Rezek. Ve 24. minutě Týnec opět chyboval v obraně. K odraženému míči se dostal Jakub Bartík a ve skluzu se mu podařilo poslat balón za záda brankáře. O pár minut později měli hosté možnost snížit z pokutového kopu. David Ilčisko zahrál v našem vápně rukou a následovala penalta, kterou Týnec proměnil. I po gólu jsme stále tlačili na soupeře a po faulu jsme měli i my možnost skórovat z penalty. K té se postavil Michal Bohata a proměnil. O dvě minuty později se mohla tato situace opakovat. V pokutovém úzamí byl faulován Martin Prikner. Rozhodčí ale ponechal výhodu a k odraženému balónu se dostal David Ilčisko, který zavěsil ranou pod břevno. Hosté ještě v poslední minutě poločasu dokázali snížit a do kabin jsme tak odcházeli za stavu 5:2.

Ve druhé půli jsme drželi balón na svých kopačkách a pokoušeli se vedení navýšit. To se nám ale nedařilo. Nespočet šancí jsme nedokázali proměnit. Několikrát podržel hosty jejich bránkář, párkrát dokonce i branková konstrukce, ale gól ne a ne přijít. V tomto duchu probíhala celá druhá půle. Jedna branka nakonec v úplném závěru padla. Nečekaně ji ale vstřelili hosté, kteří se dostali do rychlého protiútoku a dokázali upravit konečné skóre na 5:3. Více informací zde. Příští západ odehrajeme na hřišti Zaječic.