"Áčko" si z Čerčan přivezlo důležité tři body

15.04.2024 17:22

Tento víkend nás čekal zápas už v sobotu na hřišti Čerčan. Bylo nám jasné, že nepůjde o lehké utkání, ale přijeli jsme připraveni bojovat. Do zápasu jsme vkročili velmi dobře. Už ve druhé minutě Jakub Bartík zahrával přímý kop a jeho nebezpečný centr jen těsně proletěl kolem branky domácích. Hra se poté přesunula do středu hřiště a ani jeden z týmů si nevytvářel velké šance. Až v 17. minutě přišla změna. Útok domácích nakonec skončil faulem v našem pokutovém území a následoval pokutový kop, který poslal Čerčany do vedení. Na gól jsme mohli rychle odpovědět. Michal Bohata poslal před bránu pěkný centr, ale Jakub Bartík zakončil hlavou nad bránu. Vyrovnání přišlo ve 30. minutě. Michal Řepásek poslal krásný balón na Patrika Kopeckého, který ihned centroval před bránu, kde nalezl Martina Priknera a ten se nemýlil. Domácí měli šanci si vzít vedení brzy zpět. Po rychlém protiútoku mířili na naši bránu tři hráči. Jakub Stolař se ale dokázal včas vrátit a skvělým zákrokem dostal míč do bezpečí. Ve 43. minutě přišla další změna skóre. Trung Duong se na hranici vápna rozhodl vypálit a jeho střela zapadla přímo k levé tyči. Při zakončení se bohužel zranil a tak musel o poločase z utkání odstoupit.

Ve druhé půli mohly Čerčany rychle vyrovnat. Skvělý zákrok ale opět předvedl bránící Jakub Stolař, kterému se podařilo odkopnout balón z brankové čáry. V 53. minutě už se domácím srovnat podařilo. Po naší ztrátě na půli hřiště rozjeli rychlý útok, který skončil brankou na 2:2. O minutu později přišla další komplikace. Jan Růžička se zranil a do branky musel jít Jakub Stolař. Zápas byl i nadále vyrovnaný a obě mužstva si vytvářela pěkné akce. Ve velké příležitosti se ocitl Patrik Kopecký, který po přihrávce od Davida Ilčiska mířil sám na bránu. Jeho střelu dokázal ale brankář zlikvidovat. V 80. minutě jsme zahrávali rohový kop, který dokázali domácí odvrátit. V tlaku jsme však stále pokračovali. Nakonec se Josef Laštovka dostal k centru z pravé strany a našel úplně osamoceného Jakuba Bartíka, který nás hlavou poslal do vedení. Radost nám ale dlouho nevydržela. Už v 83. minutě dokázaly Čerčany střelou pod břevno srovnat skóre. My ovšem dokázali také rychle odpovědět. O minutu později se David Ilčisko řítil sám na brankáře, kterého se mu překonat nepodařilo, ale míč se odrazil přímo k Vítkovi Fuksovi, ten si jej připravil a střelou z hranice vápna vstřelil vítězný gól na 4:3. Z Čerčan si tak odvážíme důležité tři body. Více informací zde.