"Áčko" se s Trhovým Štěpánovem příliš nenadřelo

04.06.2018 13:02

"A" team čekal na hřišti v Kladrubech zápas s posledním Trhovým Štěpánovem. Abychom ještě mohli živit naději na udržení, bylo potřeba zvítězit. K utkání však nebyli k dispozici David Škvor, Martin Vilímek, Daniel Špidra, Ondřej Fadler a Martin Jonszta. Domácí na tom byli ještě hůře a do zápasu šli bez možnosti střídání. To se jim také vymstilo, když se v prvním poločase jeden z hráčů zranil a domácí tak dohrávali pouze s 10 hráči. Od začátku jsme byli jednoznačně lepším mužstvem. Skóre načal v 5. minutě skákavou křížnou střelou Pavel Procházka. Poté se během 20 minut blýsknul čistým hattrickem Jakub Bartík. Nejprve proměnil penaltu po faulu na Petra Koláře. Poté využil krásného pasu za obranu od Davida Hanky střelou na přední tyč. Třetí gól přidal, když k němu v malém vápně propadnul centr Pavla Procházky a pod padajícím brankářem poslal míč do sítě - 4:0. O minutu později přidal pátou branku Jaroslav Baka po pěkné křížné střele z hranice vápna.

Ve druhém poločase domácím odstoupil ještě druhý hráč a dohrávali tak pouze s 9 hráči. My už jsme hodně ubrali na plynu a trochu laxně dohráli zápas bez další vstřelené branky, ikdyž několik šancí po gólu volalo. Utkání jsme tak v poklidném tempu vyhráli 5:0 a přiblížili jsme se Popovicím na jediný bod. Radek Hruška si připsal druhé čisté konto v řadě. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. Příští víkend potkáme Popovice na domácí půdě. Přijďte nás v sobotu od 17:00 podpořit v tomto důležitém zápase!