"Áčko" se protrápilo k vítězství nad oslabenou Mysličí

12.11.2018 10:02

Myslič do Soběhrd přijela pouze s 8 hráči a tak si všichni mysleli, že utkání bude pouze otázkou výše skóre. Brzkou branku vstřelil Jakub Bartík, když podél gólmana zakončil svůj únik po přihrávce Michala Micky - 1:0. Naše hra však byla velmi vlažná, plná nepřesností a bez momentu překvapení. I tak jsme si vytvořili další šance, ale v těch největších Milana Murgače a Michala Micku zastavila tyč.

Ve druhém poločase Mysliči přibyl další hráč do pole. Hra byla hodně podobná jako v prvním poločase. My jsme dobývali obranu Mysliče, ale chyběla nám větší kreativita a naše pokusy byly hodně stereotypní. Uklidňující druhé branky jsme se tak dočkali až po standardní situaci. Napoprvé přímý kop Jakuba Bartíka s vypětím všech sil brankář zlikvidoval. Druhý pokus už však náš útočník namířil skrze naše hráče, kteří dobře dostavili zeď, míč před gólmanem ještě nepříjemně skočil a byla z toho druhá branka. Utkání jsme tak po velmi vlažném výkonu vyhráli 2:0 a posunuli jsme se na 7. místo. Více informací zde. Fotky ze zápasu zdeV posledním podzimním kole zajíždíme v sobotu od 13:30 na hřiště vedoucí Bystřice. Srdečně Vás také zveme na Valnou hromadu, která se uskuteční v sobotu od 18:00 v restauraci U Železného dědka v Soběhrdech.