"Áčko" se protrápilo k vítězství nad Bystřicí

16.09.2012 12:40

"Áčko" přivítalo na domácí půdě celek Bystřice a chtělo prodloužit vítěznou šňůru z předchozích utkání. Chyběli nám Tomáš Vilímek a Lukáš Hlavnička. V prvním poločase jsme byli sice více u balónu, ale nebezpečnější byli hosté po rychlých kontrech. My jsme se ke kloudnější šanci nemohli prokousat. Chyběl nám pohyb, důraz a větší chuť do hry. Jako v zápase s Úročnicí jsme si museli pomoct standardní situací. Na rohový kop si naskočil Tomáš Rozehnal a tvrdou hlavičkou otevřel skóre zápasu. Hosté se také dostali do obrovské šance, když krásnou střelu z přímého kopu konečky prstů vytáhl Pavel Kovář na spojnici a z dorážky hostující kapitán přestřelil branku.

Ve druhé půli jsme chtěli hru zlepšit a vrátit se k aktivní hře z předchozích zápasů, to se nám však vůbec nedařilo. Hosté nás přehrávali a my jsme se víceméně jen bránili dlouhými odkopy. Snaha hostujícího mužstva nakonec vyústila v penaltu po faulu Tomáše Procházky a hosté srovnali na 1:1. Bystřičtí nám však darovali vítězný gól. Hostující obránce doslova "namazal" Jakubovi Bartíkovi, který svůj nájezd na brankáře střelou po zemi proměnil - 2:1. Poté mohl uklidňující gól přidat střídající Milan Murgač, který po pěkné narážečce postupoval z úhlu sám na brankáře, proměnit však nedokázal. Hosté nás ke konci ještě zamkli na naší polovině a měli několik nebezpečných centrů do vápna. S těmi jsme si však poradili a uhájili jsme tak těsné vítězství 2:1. Více informací zde.