"Áčko" se dál veze na vítězné vlně

04.09.2012 14:35

"Áčko" nastoupilo v neděli odpoledne k zápasu na hřišti Mysliče. Čekal nás houževnatý soupeř, který dokáže na menším domácím hřišti každého protivníka potrápit. Bohužel nás na začátku potkalo nepříjemné zranění třísla Tomáše Vilímka, kterého nahradil Daniel Špidra. Museli jsme tak hned po 5 minutách hry míchat sestavou. První poločas se nám povedl, hru jsme měli pod kontrolou, soupeře jsme do šancí nepouštěli a sami jsme se do několika dostali. Tomáš Rozehnal se zblízka dostal k dorážce, dokázal vstřelit branku, ta však kvůli ofsajdu nebyla uznána. Pavel Procházka pak mohl postupovat ze strany sám na brankáře, v poslední chvilce mu však utekl balón. Pěkná střela Pavla Procházky pod břevno už ale znamenala změnu stavu - 0:1. Další šance následovaly v rychlém sledu. Jakub Bartík si naskočil na roh Pavla Procházky a hlavou orazítkoval břevno. Daniel Špidra se dobře zorientoval ve vápně, přehodil brankáře, ale domácí obránce dokázal na brankové čáře vyhlavičkovat míč. První poločas jsme tak vyhráli pouze 1:0.

Začátek druhého poločasu nám ale příliš nevyšel. Nedokázali jsme držet míč a domácí nás dlouhými auty a nákopy do vápna začali zlobit. Naštěstí naše obrana fungovala dobře a domácí vstřelit branku nedokázali. Z brejků jsme několikrát zahrozili, Jakub Bartík pěknou střelou podruhé orazítkoval břevno a ani v další šanci nedokázal vstřelit branku. To se povedlo až v závěru, když Pavel Procházka vystřelil a Jakub Bartík z malého vápna usměrnil míč za záda brankáře. Bojovné utkání jsme tedy zvládli a vezeme z Mysliče 3 body za vítězství 2:0. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.