"Áčko" schytalo debakl v Ostředku

21.08.2023 17:34

V sobotu jsme nastoupili do prvního mistrovského utkání na půdě Ostředka. Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Už v páté minutě nás musel podržet brankář po nebezpečné akci domácích. Náš výkon se pomalu začal zvedat, ale stále se nám nedařilo dostávat se do nebezpečných zakončení, narozdíl od Ostředka. I když byl zápas nahoru a dolů, byli to domácí, kteří si vytvářeli brankové příležitosti. Nám se podařilo dostat se do větší šance až v 38. minutě, kdy se Jakub Bartík dostal ke střele z velkého úhlu, ale brankář si s jeho střelou poradil. Již o tři minuty později se po rychlé akci dostal do šance útočník domácích a střelou k pravé tyči skóroval. Ve 43. minutě se domácí dostali opět do velké příležitosti po naší ztrátě a zvyšovali svůj náskok na 2:0.

Ve druhé půli jsme měli hned zkraje možnost snížit vedení Ostředka, ale Jakub Bartík přestřelil bránu. Domácí na tuto situaci rychle reagovali akcí po lajně, která nakonec skončila dalším gólem. Domácí se i přes jejich vedení 3:0 stále snažili hrát velmi útočně a dostávali se do spousty šancí. Po několika střídáních se nám podařilo hru oživit, ale stále jsme nebyli schopni překonat golmana domácích. V 85. a 87. minutě došlo ke dvěma našim ztrátám na půli hřiště a domácích z obou rychlých protiútoků skórovali. Z první zápasu si tedy odvážíme debakl 5:0. Více informací zde.