"Áčko" rozhodlo o výsledku v první půli, mladší žáci prohráli v Sedlčanech

08.11.2009 14:17

"A" team se dnes v pošmourném listopadovém počasí utkal na domácím hřišti s třetím celkem tabulky Týncem nad Sázavou B. Byli jsme oslabeni o nemocného Tomáše Vilímka a Filipa Sobotku a o zraněného Filipa Müllera. Do prvního poločasu jsme vlétli jako uragán a nastříleli rychlé branky. První vstřelil Pavel Procházka, který z těžkého úhlu pěknou ranou pod břevno nedal brankáři šanci. Druhý gól se zrodil po standardní situaci, Jakub Bartík našel hlavu Tomáše Rozehnala, jeho hlavičku gólman vyrazil jen před sebe, kde už pohodlně skóroval Martin Straka. Poté jsme měli hluché místo ve hře a soupeř si vytvořil velkou šanci, kterou ale reflexivním zákrokem zneškodnil Pavel Kovář. Do konce poločasu jsme stihli přidat ještě jednu branku, když Pavel Procházka nadvakrát prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Do druhé půle jsme tak šli s pohodlným náskokem 3 gólů. Druhý poločas už líbivý fotbal nepřinesl. My jsme si kontrolovali vedení a přenechali hru hostům, jejich optický tlak však k větším šancím nevedl. Pouze jednou se hostující útočník dostal do samostatného úniku, ale špatně trefil balón. Na naší straně měl největší šanci Tomáš Rozehnal, který po akci Jakuba Bartíka zblízka mířil vedle. Zápas jsme tak dotáhli k vítězství 3-0. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.

Mladší žáci překvapení nezaznamenali a na hřišti druhého týmu tabulky Sedlčan B prohráli vysoko 13-0. Více informací zde.