"Áčko" remizovalo v přátelském utkání s Postupicemi

11.03.2012 19:35

Tým složený z hráčů "áčka" i "béčka" odehrál dnes přátelský zápas na umělé trávě ve Vlašimi. Soupeřem mu byl celek Postupic hrající také III. třídu. Začali jsme dobře a brzy jsme se gólově prosadili. Pavel Procházka z rohového kopu našel Jakuba Bartíka, který zblízka umístil míč do sítě. Poločas jsme tedy vyhráli 1:0.

Ve druhé půli jsme přidali i druhou branku. Martin Vilímek poslal dlouhý aut do vápna, míč prodloužil Tomáš Vilímek a Jakub Bartík hlavou poslal míč k tyči. Poté jsme ale několikrát propadli při bránění a soupeř dvě ze svých šancí proměnil a bylo srovnáno. Slovo si ještě jednou vzal Jakub Bartík. Tomáš Vilímek prodloužil dlouhý balón za obranu, Jakub Bartík přesprintoval obránce a střelou od tyče završil hattrick. Na vítězství to však přeci jen nestačilo, když soupeř vyrovnal střelou z přímého kopu. Utkání tak skončilo smírně 3:3. Více informací zde.