"Áčko" prohrálo v Úročnici

01.04.2012 19:32

"Áčko" hrálo i ve druhém zápase na jaře na venkovním hřišti, tentokráte v Úročnici. V prvním poločase jsme měli balón více na svých kopačkách, ale nebyli jsme dopředu příliš nebezpeční. Zahrozili jsme prakticky jen jednou, když střílel Milan Bohata, jeho střelu ještě před brankářem hlavou tečoval do sítě Tomáš Rozehnal, ale kvůli ofsajdu nebyl gól uznán. Udeřilo tak na druhé straně. Tři minuty před koncem poločasu domácí hráč prodloužil hlavou dlouhý aut a míč poslal ke vzdálenější tyči.

Do druhého poločasu jsme chtěli zlepšit pohyb a zlepšit hru dopředu. Bohužel nás brzy srazil další zbytečný gól, když jsme špatnou rozehrávkou darovali míč soupeři a ten toho dokázal využít - 2:0. Poté jsme soupeře přimáčkli, ale byl to tlak spíše optický bez větších gólových šancí. Ujala se až střela z vápna od Martina Jonszty, kterou brankář nedokázal vyrazit - 2:1. Do konce zápasu ještě zahrozili ze šancí Jakub Bartík, Tomáš Rozehnal, Martin Jonszta trefil dokonce spojnici tyče a břevna. Žádný gól ale již nepadl a v Úročnici jsme tedy prohráli 2:1. Více informací zde.