"Áčko" prohrálo i v posledním přátelském utkání

15.03.2014 18:46

"A" team dával horko těžko dohromady sestavu na přátelské utkání v Jírovicích (II. třída). V prvním poločase měli domácí častěji míč na svých kopačkách, ale nebyli pro naši branku nebezpeční. Naopak velkou šanci jsme si po brejku vytvořili my, když Jakub Bartík po přistrčení od Daniela Špidry jen těsně minul branku. Domácí se však přeci jen do konce poločasu trefili, když nenápadná střela s podivnou trajektorií skončila až v síti.

Ve druhém poločase se hrál opět nepříliš pohledný a rychlý fotbal. Domácí zdaleka nepředváděli výkon hodný okresního přeboru. Za jejich pasivitu je potrestal Pavel Bartík, který levou nohou zpoza vápna přehodil gólmana. Poté jsme se dostali do několika nadějných brejků, které jsme ale nedokázali dotáhnout. Naopak z brejku udeřili domácí a bylo to 2:1. Ke konci zápasu mohl ještě vyrovnat Daniel Špidra, který postupoval ze strany na brankáře, ale jeho střela se mezi tyče nevešla. Utkání jsme tedy v hodně poslepované sestavě prohráli 2:1. Více informací zde.