"Áčko" přivezlo tři body z Maršovic

19.04.2009 19:50

Náš "A" team dnes nastoupil v 17. kole proti předposlednímu mužstvu Maršovic B. Naše útočná síla utrpěla díky absenci Filipa Müllera a Pavla Procházky citelnou ztrátu. První poločas jsme měli jasnou převahu, nejméně 4 gólové příležitosti, bohužel se nám nedařilo šance proměnit, Jakub Bartík trefil hlavou tyč, poté mu chyběly centimetry, aby trefil centr Luboše Kopeckého. Nakonec jsme se přeci jen trefili, když těsně před koncem poločasu po samostatném úniku střílel křížně k tyči Jakub Bartík.

Ve druhé půli jsme hned zkraje dali pojišťovací druhý gól. Z dálky se nádhernou ránou trefil od tyče Tomáš Vilímek. Poté jsme znatelně polevili a zápas už spíše dohrávali. Další šance, kterí jsme si vytvořili už gólem neskončili a tak vezeme 3 body za vítězství 2-0. Další informace zde. Fotky ze zápasu ke shlédnutí ve Fotogalerii.

Výsledky našich týmů o víkendu: Maršovice B-FK Soběhrdy 0-2 (0-1)

FK Soběhrdy B-Pecerady 5-2 (1-1)

Vrchotovy Janovice-FK Soběhrdy přípravka 6-0 (2-0)