"Áčko" poprvé v sezóně prohrálo na domácí půdě

06.05.2013 20:14

"A" team se potkal na domácí půdě zatím s nejkvalitnějším soupeřem na jaře. Celek Krhanic přijel posílený o bratry Štěpány, kteří nastupovali ještě na podzim za Benešov. Nám se do sestavy vrátili David Škvor a Martin Jonszta. Naopak vypadl Lukáš Hlavnička. První poločas se hrálo vyrovnané utkání. Bohužel jsme inkasovali po vlastní standardní situaci, když hosté podniknuli rychlý protiútok a my jsme se nestačili včas vrátit. Do kabin jsme tak již poněkolikáté na jaře šli za nepříznivého stavu.

Náš případný pokus o obrat utkání byl zastaven zkraje druhého poločasu, kdy jsme inkasovali lacinou branku po střele z úhlu. Hosté ke konci utkání přidali do naší otevřené obrany ještě třetí branku. My jsme se poté dostali do několika příležitostí. Pavel Procházka trefil tyč a ve druhé šanci ho vychytal gólman. Hlavičku Tomáše Procházky po rohu likvidoval krhanický obránce až na brankové čáře. V zápase jsme nepodali špatný výkon, vyloženě jsme nepropadli, dostali jsme však od hostů těžkou lekci z produktivity. I po této porážce však zůstáváme v čele tabulky s náskokem 9 bodů na druhé Krhanice a třetí Pyšely. Ve středu nás čeká další mistrovské utkání. Od 17:30 se střetnem na hřišti v Soběhrdech s Mysličí. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.