"Áčko" nestačilo na Postupice

02.03.2014 14:20

"Áčko" ve Vlašimi odehrálo další přátelské utkání tentokrát proti Postupicím. Utkání se hrálo na hřišti s menšími rozměry, které tak nahrávalo hře s množstvím osobních soubojů. Do utkání jsme vstoupili výborně, když hned ve 2. minutě poslal Martin Jonszta dlouhý aut do vápna, který navrátilec Jakub Bartík usměrnil hlavou do sítě. Postupem času se ale ukazovalo, že nám hra s množstvím osobních soubojů nesvědčí. Postupičtí byli důraznější, rychlejší, vyhrávali většinu soubojů a sbírali i odražené balóny. Do přestávky dokázali srovnat skóre. My jsme se dostali do dalších dvou stoprocentních šancí. Jiří Fulín ale trefil pouze tyč a Pavel Bartík gólmana soupeře.

Ve druhé půli už nás Postupice jasně přehrávali a jen díky výborně chytajícímu Jakubovi Tomanovi jsme inkasovali jen čtyřikrát. Kosmetickou úpravu skóre udělal Luboš Kopecký z penalty po faulu na Lukáše Hlavničku. Jiří Fulín postupoval sám na brankáře, ten ho však vychytal. V závěru ještě obránce soupeře dokázal na poslední chvíli vykopnout z brankové čáry gólovou střelu Jakuba Bartíka. Utkání jsme tedy po špatném výkonu zaslouženě prohráli 5:2. "Áčko" ve středu odjíždí na soustředění do Soběslavi. Více informací ze zápasu zde.