"Áčko" nestačilo na Neveklov

02.04.2024 13:22

V sobotu jsme odehráli důležité utkání na hřišti Neveklova. Do zápasu nastoupili naši dva noví hráči Patrik Kopecký a Vítek Fuksa. Hned v první minutě jsme měli dvě pěkné příležitosti, ale Jakub Bartík ani jednou brankáře nepřekonal. To domácí ihned potrestali. Přízemní centr prošel až na malé vápno a útočník domácích zakončoval do odkryté brány. Hra se po první brance zpomalila a z důvodu ošetřování byla i několikrát přerušena. Další branka padla ve 22. minutě. Domácí opět poslali pěkný centr do pokutového území, tentokrát z druhé strany, a po nepozornosti v naší obraně se dostali do dvoubrankového vedení. O pět minut později se nám ale podařilo vedení snížit. Jakub Bartík se jako první v malém vápně dostal k centru a hlavou skóroval. Neveklov v závěru první půle vstřelil ještě jednu branku, ta ale nebyla uznána z důvodu ofsajdu.

Ve druhé půli jsme provedli několik střídání, která oživila naši hru, ale srovnat skóre se nám nedařilo. Další branku vstřelili opět domácí. V 69. minutě šla křižná přihrávka na útočníka Neveklova, který přehodil našeho brankáře a zvýšil na 3:1. Domácí se do dalších útoků příliš nehrnuli a snažili se udržet vedení. V 79. minutě poslal Vítek Fuksa krásnou přihrávku na Tomáše Fulína, který si vedl balón až do pokutového uzemí, kde střelou podél brankáře snížil na 3:2. V závěru utkání jsme měli sice několik brankových příležitostí, ale srovnat stav utkání se nám nepodařilo. Z Neveklova tak odjíždíme bez bodu. Více informací zde.