"Áčko" nastřílelo Mysliči 5 branek

09.05.2013 10:30

"Áčko" čekal v náročném programu další středeční zápas. Oproti nedělnímu utkání s Krhanicemi ze sestavy vypadli kvůli zranění Pavel Procházka a Martin Jonszta. Nenechali jsme se rozhodit nedělní porážkou od Krhanic a od začátku utkání jsme si šli pro vítězství. V prvním poločase jsme dobře kombinovali a vytvářeli jsme si šance. Tomáš Vilímek vyslal krásný pas za obranu na Jakuba Bartíka, který obešel brankáře a trefil prázdnou branku - 1:0. V další akci se Jakub Bartík uvolnil přes obránce a pěknou střelou pod břevno zvýšil naše vedení na 2:0. Tentýž hráč završil hattrick po výborné přihrávce mezi obránce od Lukáše Hlavničky, tentokrát zakončil bodlem podél brankáře. Čtvrtý gól nám Myslič doslova darovala. Milan Bohata dobrým napadáním donutil hostujícího obránce k těžké a skákavé "malé domů", kterou gólman promáchl a míč se dokutálel do branky. S vědomím vysokého vedení jsme nebyli v obraně tak pozorní a hosté se dostali k několika nebezpečným situacím. Pěknou hlavičkou po centru ze strany dokázali snížit na 4:1. Vzápětí však Jakub Bartík dostal další pěknou přihrávku za obranu tentokrát od Martina Vilímka, zatáhl míč k brankové čáře, vrátil ho na malé vápno Milanu Murgačovi, který nadvakrát dokázal dopravit míč do sítě - 5:1.

Druhý poločas už příliš pohledných akcí nepřinesl. My jsme se již nikam nehnali a hosté se vepředu příliš neprosazovali. Druhá půle tak přinesla jednu velkou šanci na každé straně. Nájezd mysličského hráče vychytal Luboš Bartík a na druhé straně Jakub Bartík v dobré šanci zblízka přestřelil. Nic dalšího už se v zápase neudálo a tak jsme vyhráli 5:1. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.