"Áčko" nastřílelo 5 branek Sedleci

14.10.2012 14:38

"Áčko" bojovalo o další body do tabulky na domácí půdě se Sedlecem-Prčice B. Hosté, kteří jsou na posledním místě s pouhým bodem, přijeli s velmi mladým kádrem. Nám chyběli Martin Vilímek, Luboš Kopecký, Milan Murgač, Tomáš Vilímek a Jiří Fulín. V prvním poločase jsme většinou museli útočit do plných, drželi jsme více balón a hosté hrozili jen po rychlých brejcích. Skóre otevřel trochu kuriózně Martin Jonszta, jehož centr ze strany se snesl až za záda gólmana. Poté jsme si dlouho nemohli vypracovat stoprocentní šanci, hrozili jsme hlavně po standardních situacích. Po jedné z nich se těsně před poločasem nejlíp zorientoval kapitán Tomáš Procházka a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Ve druhém poločase jsme přidali další branky. Pavel Procházka po pěkné přihrávce Jakuba Bartíka z nájezdu trefil pouze tyč, Martin Šašek z následné dorážky břevno, míč se dostal znovu k Pavlu Procházkovi a ten už do prázdné branky zavěsil. Vadim Li pak podobně jako Martin Jonszta poslal svůj centr až za záda bezmocného gólmana - 4:0. Pak jsme ale vypadli z role, přestali jsme běhat a hosté měli několik nebezpečných akcí. Po jedné z nich se hostující hráč dostal až před Pavla Kováře a svou šanci využil - 4:1. Tečku za zápasem udělal z penalty Pavel Procházka po zbytečném faulu brankáře na Jakuba Bartíka. Utkání jsme tedy v pohodě vyhráli 5:1 a dál zůstáváme o bod na prvním místě. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.