"Áčko" díky gólům ve druhém poločase udolalo Dolní Kralovice

11.06.2017 12:55

"A" team v sobotním odpoledni čekalo poslední domácí utkání této sezóny, když k nám zavítaly Dolní Kralovice. Do sestavy se po zranění vrátili brankář Vít Oberleitner a kapitán Tomáš Procházka. Mimo hru byli Jakub Bartík, David Škvor, Martin Jonszta a Martin Šašek. První poločas přinesl několik šancí na obou stranách. Hosté brzy trefili břevno po krásné střele z větší vzdálenosti a poté tyčku po pěkně trefeném trestném kopu. Na druhé straně měl velkou šanci hlavou Tomáš Vilímek po centru Michala Micky. Pavel Procházka dokonce postupoval ze strany sám na brankáře, ale netrefil branku. První poločas tak skončil bez gólů.

Ve druhé půli nás opět nejprve zachránila tyč a několikrát se zaskvěl Vít Oberleitner. V 69. minutě přišla úvodní branka utkání. Tomáš Vilímek předvedl krásnou akci, když po pravé straně obešel tři protihráče a jeho centr nasměroval obloučkem k zadní tyči Martin Prikner - 1:0. O 2 minuty později předvedl skvělou práci s míčem Aleš Černý, který se prokličkoval až do vápna, kde ho hosté zastavili faulem. Penaltu sám faulovaný bezpečně proměnil - 2:0. Poté už jsme si hlídali vedení, přesto se kralovičtí dostali ještě do jedné obrovské šance, ale opět nás zachránilo břevno. Utkání jsme tedy díky lepší produktivitě ovládli po výsledku 2:0. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. Díky 3 bodům z tohoto utkání je před posledním kolem jasné, že skončíme nejhůře na 3. místě, což je historicky nejlepší výsledek soběhrdského "áčka" v jeho 55leté historii. V příštím kole nás čeká cesta do Trhového Štěpánova, kde budeme bojovat o to, abychom udrželi 2. místo v tabulce.