A-team zakončil podzim vítězstvím v Křečovicích

20.11.2013 22:16

V sobou odpoledne nás čekal závěrečný zápas podzimu 2013. Proti domácím Křečovicím jsme začali skvěle, aktivním napadáním jsme jejich obranu dostávali pod tlak a vytvářeli si šance. První proměnil Dany Špidra, poté se do poločasu dvakrát prosadil Pavel Procházka. Zatímco v první poločase jsme byli jasně lepším týmem, v druhé půli soupeř zabral a hru vyrovnal. Po začátku se mu povedlo snížit na 1:3, vzápětí si ale vzal slovo Filip Muller, proháčkoval se přes půl hřiště a pěkným obloučkem překonal brankáře - 1:4. Patnáct minut před koncem přišel druhý gól domácích, více už jich ale nevstřelili. Zvítězili jsme tak 2:4 a zimní pauzu přečkáváme na čtvrtém místě 6 bodů za prvními Krhanicemi a 2 body za druhými Pyšely a třetím Lešany. Více infrmací zde