A-team veze z Krhanic bod, béčko doma remizovalo s Úročnicí B

21.10.2013 12:19

Víkendové zápasy otevřel náš A-team v sobotu odpoledne šlágrem kola v Krhanicích. Domácí, coby vedoucí tým průběžné tabulky, vstupovali do zápasu s tříbodovým náskokem na naše Áčko, nacházející se na místě druhém. Krhaničtí mají kvalitně poskládaný tým a na podporu jim přišla solidní divácká základna. Od začátku zápasu to byli oni, kdo měl více ze hry, my se nikam nehrnuli a snažili se hrát zodpovědně odzadu. Přesto si první velkou příležitost dokázali vypracovat domácí. Po našem nedůrazu v obraně se dostali ke střele, kterou však Luboš Bartík za svá záda nevpustil. Na druhé straně jsme domácí branku také dokázali ohrozit, zejména po brejkových situacích. Gól přišel o chvíli později. Martin Jonszta se postavil k přímému kopu a jeho druhou střelu dokázal brankář jen vyrazit před sebe. Zbytek práce odvedl Dany Špidra, který nezaváhal a doklepl balón do sítě. Domácí poté vystupňovali tlak, naráželi však na naši dobře fungující obranu. Ve druhé půli přišla, podle očekávání, zvýšená aktivita domácích, ale jako v prvním poločase se nám dařilo jejich útočné snahy likvidovat. Největší šance domácích přišla deset minut před koncem. Pěkná střela ze střední vzdálenosti však orazítkovala jen tyč naší branky. Těsně před závěrečným hvizdem vzal zápas do rukou rozhodčí Rezek. Odpískal nesmyslnou penaltu za ruku ve vápně a dovršil tak svůj diletantský rozhodcovský výkon, který zejména ve druhém poločase ovlivňoval průběh utkání. Domácí exekutor penaltu proměnil a zápas tak skončil nerozhodně 1:1. Krhaničtí zůstávají na prvním místě s těsným náskokem před Křečovicemi. Náš tým se posouvá na třetí příčku. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. Fotovideo ze zápasu zde a video ze zápasu zde.

B-team se po remíze v Poříčí chystal konečně naplno bodovat a soupeřem mu v tomto úsilí byla Úročnice B. Zápas na domácí půdě jsme začali dobře. Byli jsme aktivnější než soupeř a také vstřelili první gól. Postaral se o to Milan Murgač. Poté týž hráč připravil krásnou přihravku do pokutového území a zde se Pavel Vašák nemýlí - 2:0. Hosté ale hrát nepřestávali, naopak pronikali naším obraným pásmem a ohrožovali naši branku. Výsledkem byly 2 vstřelené branky do konce první půle. Na naší straně však přidal další gól pěknou střelou pod břevno Martin Šašek a do šaten jsme šli s hubeným vedením 3:2. Na začátku druhé půle se soupeři podařilo srovnat na 3:3, když jsme v obrané fázi nedůsledně pokryli hráče. Do konce zápasu se objevily šance na obou stranách, ani jeden tým již však žádnou z nich nedokázal proměnit a mužstva se tak rozešla se smírným výsledkem 3:3. Více informací zde.