A-team těsně zvítězil v Netvořicích, béčko doma nestačilo na Zaječice

28.04.2014 21:09

Sobotní odpoledne patřilo utkání mezi domácími Netvořicemi a naším áčkem. Do zápasu jsme vstupovali se značně neobvyklou sestavou, s mnoha chybějícími články standardního složení. Od začátku utkání jsme nechávali soupeři mnoho prostoru pro hru a na druhou stranu jsme nedokázali příliš ohrozit domácí branku. Výsledkem byly nebezpečné centry do našeho vápna a rozhozená hra v našich zadních řadách. Skóre otevřeli domácí po centru ze strany, který netvořický útočník propasoval do naší branky. Naše střelecké pokusy nebyly příliš nebezpečné a končily povětšinou v rukou brankáře. Vstup do druhého poločasu se nám střelecky vydařil více. Již za stavu 10 hráčů na každé straně tečoval domácí obránce střelu Tomáše Rozehnala do protisměru brankáře – 1:1. O chvíli později si centr z pravé strany zpracoval ve vápně Tomáš Vilímek a v následném pádu tvrdou střelou překonal domácího gólmana – 1:2. Netvořickým jsme poté zcela umožnili převzít kontrolu nad hrou. Vytvořili si tak několik 100% situacích, ve kterých naštěstí Pavel Kovář vytáhl nejlepší ze svých zákroků. Vyrovnávací gól se jim vstřelit nepodařilo a po jednom z nejslabších předvedených výkonů vezeme z Netvořic 3 body a zůstáváme na třetím místě. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.

Víkendové zápasy uzavíralo béčko domácím utkání se Zaječicemi. Hosté byli od začátku lepším týmem a postupně se jim podařilo vstřelit 3 góly. Konec druhé půle se nám podařilo hru trochu srovnat ale bez gólového angažmá. V druhé půli jsme navázali, ikdyž ve značně pomalejším tempu. Zaječickou bránu jsme ale ohrozit nedokázali, naopak jsme těsně před koncem zápasu inkasovali počtvrté a prohráli tak zápas v poměru 0:4. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde