A-team si poradil s Václavicemi, béčko bodovalo v Poříčí

15.10.2013 23:07

Těžký zápas čekal hráče našeho B-teamu na hřišti Poříčí. Soupeř z předních příček se ale nechal zaskočit a díky brankám Zdeňka Šaška a Pavla Vašáka jsme po poločase vedli 0:2. Ve druhé půli domácí zabrali, snížili na 1:2, ale zápas přesto pomalu spěl k našemu vítěznému konci. Poříčským se však těsně před závěrečným hvizdem podařilo vstřelit vyrovnávací branku a zápas tak skončil smírně 2:2. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.

Áčko si po první podzimní prohře hodlalo napravit reputaci v domácím zápase proti Václavicím. První poločas jsme sice soupeře k vážnějším šancím nepustili, ale přechod do ofenzivy nám dělal značné problémy. Přesto jsme si vytvořili gólové příležitosti. Jednu z nich využil Tomáš Rozehnal, jenž si naskočil na centr a hlavou uklidil balón za soupeřova brankáře. Druhá půle byla z naší strany podstatně lepší, soupeře jsme přehráli a dařila se nám kombinace ve středu hřiště. Další branku zařídil opět Tomáš Rozehnal. Dostal pěknou přihrávku na pravou stranu a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Soupeř se ani nestačil oklepat z tohoto gólu a hned z dalšího útoku přišel další. Luboš Kopecký krásně trefil skákající míč, který zapadl za vzdálenější tyč sopeřovy branky - 3:0. Poslední gól přidal střídající Daniel Špidra, jenž si počíhal na levé straně a s trochou štěstí proměnil nabídnutou šanci. Zápas tak skončil 4:0 a stále se držíme na druhém místě, o 3 body za Krhanicemi na jejichž hřiště zajíždíme příští sobotu. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.