A-team si poradil s Týncem, béčko těsně podlehlo Bukovanům

03.11.2013 22:38

Utkání B-teamu na hřišti Bukovan bylo soubojem posledních dvou celků tabulky. Oba týmy měly po pouhých 3 bodech. Zápas příliš zajímavých momentů nepřinesl. Rozhodující chvíle přišla v 70. minutě. Rozhodčí nechal opakovat přímý volný kop, který se soupeři nepovedl. Napodruhé už se ale domácí exekutor trefil a vstřelil tak jediný gól utkání, který zajistil Bukovanům tříbodový zisk. Více informací zde.

Áčko čekal naopak na domácí půdě zápas proti Týnci nad Sázavou B. Začátek utkání byl téměř jako z pohádky, v páté minutě jsme již proti hostujícímu týmu, hrajícímu o 10 lidech, vedli o dvě branky. Měli jsme více ze hry, soupeř hrozil pouze po brejkových individuálních šancích. Ve druhé půli jsme přidali další dvě branky a zdálo se, že je po zápase. Těsně před koncem jsme si ale v zadních řadách neporozuměli a soupeř tak stihl před závěrečným hvizdem, s velkou dávkou důrazu a štěstí, korigovat výsledek dvěma brankami. V zápase jsme zvítězili 4:2 a dotáhli se opět na vedoucí Krhanice. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.