A-team si poradil s Nespekami

13.11.2011 13:50

Nedělní dopoledne na našem hřišti patřilo opět po 14 dnech "áčku". Postavil se mu soupeř z Nespek, který byl pouhé dva body na dosah. Zápas jsme začali velice dobře. Dařila se nám kombinace a tlačili jsme se dopředu. Toto úsilí brzy odměnil Pavel Procházka vstřeleným gólem po krásném prostrčení od Martina Šaška. Uplynulo pouhých deset minut a radovali jsme se podruhé. Milan Murgač rozjel akci na pravé straně a předložil balón Martinu Šaškovi. Ten se, brankáři tváří v tvář, nemýlil a uklidil míč s přehledem pod břevno.

Na začátku druhé půle využil chyby hostující obrany Martin Jonszta a unikal sám na bránu. Soupeř jej zastavil jen za cenu faulu, po kterém následovala červená karta a penalta. Tu však Tomáš Vilímek neproměnil a gólem neskončily ani další příležitosti, které se naskytly. Naopak Nespeky se snažili zvrátit vývoj utkání a tlačili se dopředu. Výsledkem byl kontaktní gól na 2:1 a soupeř byl zpět v zápase. Nám se nedařilo rozehrát kloudnou kombinaci a usnadňovali jsme tak postup hostí dopředu. Když ale nedokázali proměnit ani jednu za tří jasných příležitostí, skončil zápas vítězstvím našeho týmu 2:1. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.