"A" team se do semifinále poháru nedostal

26.04.2012 21:14

"Áčko" bojovalo o postup do semifinále poháru OFS v Lešanech. Začátek zápasu nám příliš nevyšel, domácí nás prvních 30 minut tlačili a my jsme byli všude druzí a málo důrazní. Z toho pramenil i první gól v naší síti. Zhruba v 35. minutě domácí hráč po tvrdém zákroku na Václava Jedličku musel po druhé žluté kartě předčasně do sprch. Bohužel Václav Jedlička musel kvůli zranění střídat. Další rána přišla v podobě druhého gólu po nedůrazu ve vápně.

Do začátku druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a dostali jsme se do několika gólových příležitostí. Ty jsme neproměnili a udeřilo tak na druhé straně, když jsme z brejku inkasovali potřetí. Zápas jsme však nevzdali a dál jsme se tlačili do útoku. V koncovce jsme však byli nepřesní a málo důrazní. Ujal se až přímý kop Jakuba Bartíka z velkého úhlu, který po dobré práci našich hráčů ve vápně, přeletěl brankáře a skončil u vzdálenější tyče. Jakub Bartík se trefil ještě jednou, když se dostal ve vápně k míči a chytře přehodil gólmana. Tentýž hráč mohl jít ještě těsně před koncem sám na brankáře, ale byl ve vápně podražen. Rozhodčí však tuto situaci jako penaltu neposoudil a "áčko" se tak loučí s pohárem OFS po prohře 2:3. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.