A-team pokračuje ve vítězné řadě, béčko bodovalo v Zaječicích

30.09.2013 20:12

V sobotu odpoledne čekal náše béčko jeden z "hratelnějších" soupeřů a sice Zaječice. Rozdíl v tabulce činil mezi týmy 3 body. Přestože jsme si vytvořili v zápase první vážnější situaci my, byli to domácí, kteří po pěti minutách hry otevřeli skóre utkání. Vypracovali si i další příležitosti, které ale skončily mimo tyče nebo v rukou brankáře. Hra byla vyrovnaná a přelévala se od jedné branky k druhé. Na naší straně přišla 100% šance, Martin Šašek ale nastřelil jen domácího gólmana. Střeleckou reputaci si vzápětí napravil samostatným únikem, který zakončil přízemní střelou podél brankáře a vyrovnal. Chvíli poté se za vápnem chopil míče Milan Bohata a krásnou technickou střelou nás poslal do vedení. Ani tento stav se příliš neohřál a domácí po našem špatném pokrytí jejich hráčů přidali druhý gól. Druhá půle přinesla opět šance na obou stranách. Ke konci zápasu nás soupeř více přimáčkl, my se soustředili na obranu a útočili pouze z ojedinělých brejků. Gól už nepadl ani na jedné straně a B-team tak vybojoval první letošní bod. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde

A-team doma přivítal mužstvo Netvořic, jenž se před zápasem nacházelo kolem středu tabulky. Zápas to ovšem nebyl ani trochu jednoduchý. Bojovnost a aktivní pohyb, jenž jsme předváděli v předchozích zápasech, byly tytam a hosté toho od začátku utkání využívali. Při první brance dokázali netvořičtí zužitkovat svoji sílu ve standardních situacích a naší pasivitu při pokrývání hráčů a zachycení odražených balonů, když hostující útočník bez větších problémů doklepl do branky vyražený míč Pavlem Kovářem. Nám se podařilo do půle hru srovnat, šance Pavla Procházky ale zůstaly bez gólu. Ten připravil pro náš tým Tomáš Rozehnal, který hlavou uklidil do soupeřovy brány centrovaný balón z levé strany - 1:1. Druhá půle byla po herní stránce znatelně lepší. Přetavit naše úsilí v druhý gól se povedlo Lukáši Hlavničkovi, který důrazem ve vápně poslal náš tým do vedení. Zásluha vstřelení třetího gólu patří Pavlu Procházkovi, pod jehož tlakem hostující obránce nastřelil svého spoluhráče, a ten si srazil balón do vlastní branky. Závěr utkání se nám však nepodařilo pevně podržet v rukou. Po nedůrazu před naším vápnem hosté snížili na 3:2 a chvíli na to se jim podařilo nastřelit tyč. Více už se ale do konečného hvizdu neudálo a bereme tak 3 body za vítězství 3:2 a stále zůstáváme druzí, o skóre za vedoucími Krhanicemi. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.