A-team nestačil na Teplýšovice a poprvé letos ztratil body na domácím hřišti

10.11.2013 22:14

Dnes dopoledne, za doprovodu krásného slunného počasí, nastoupil A-team k poslednímu domácímu zápasu před zimní pauzou. Soupeřem nám byli hosté z Teplýšovic. Začátek utkání se vydařil, vycházelo nám napadání v útočné fázi a poměrně rychle jsme jednu z příležitostí přetavili v gól. Střelu Pavla Procházky teplýšovický brankář vytěsnil, dorážku Martina Šaška také, ale týž hráč se napodruhé nemýlil a míč putoval mezi tři tyče – 1:0. Další gól přišel bohužel na straně soupeře. Špatně vyndaný míč z vápna si připravil hostující záložník a s dvojitou tečí našich hráčů se mu podařilo prostřelit vše, co mu stálo v cestě – 1:1. Do poločasu strhl vedení na naši stranu Martin Jonszta, jemuž připravil krásný balón Pavel Procházka. Martin Šašek mu odtáhl obránce a M.Jonszta už jen uklidil míč do kasy – 2:1. Druhá půle už se nesla podstatně více pod taktovkou hostujícího týmu. Nejprve se jim podařilo srovnat po standardní situaci, o chvíli později šli do vedení po tvrdé střele teplýšovického útočníka. Naše největší šance přišla 15 minut před koncem z pokutového kopu. Milan Bohata byl faulován hostujícím stoperem ve vápně, Martin Vilímek však trefil pouze tyč. Další góly do konce utkání nepadly a Teplýšovice si tak od nás odvážejí 3 body za výhru 2:3. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.