A-team na úvod remizoval, "béčko" otevřelo sezónu prohrou

26.08.2013 23:19

Soběhrdský B-team nastoupil k prvnímu mistrovskému utkání na domácí půdě proti Bystřici B. Ta opanovala první půli poměrem 0:2. V druhé polovině utkání nám dal ještě šanci k bodovému zisku Dan Špidra, když překonal gólmana hostí a snížil stav zápasu na 2:1. Poté jsme ale postupně inkasovali 4 góly a prohráli tak úvodní utkání sezóny 1:6. Více informací zde.

"Áčko" v neděli odpoledne zajíždělo ke svému utkání do Bystřice. Deštivý den zajistil kluzký povrch hřiště a neušetřil nás kapek ani o zápasu. První půle se odehrála ve vysokém tempu, gólové příležitosti přišly na obou stranách, žádný z týmů je ale nedokázal využít a do šaten se šlo za stavu 0:0. Ani začátek druhé půle góly nepřinesl, ačkoliv jsme chvílemi soupeře tlačili aktivním napadáním až k jejich brance. Nakonec to byl soupeř který se radoval jako první. Z levé strany poslal do našeho vápna střílený centr, který jsme si nešťastně srazili sami do branky a Bystřice se tak 10 minut před koncem ujala vedení. Do hry nás ale vzápětí vrátil Pavel Procházka, který se prosadil přes domácí obranu a vyrovnal skóre utkání na 1:1. Další góly už jsme přidat nestihli a rozešli jsme se tak s výsledkem 1:1. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.