FK Soběhrdy-Václavice 5:1 (9.11.2008)

V posledním domácím utkání sezony jsme chtěli vyhrát a zůstat na dosah od předních míst tabulky. Do utkání jsme vstoupili aktivně a ve 20. minutě jsme vedli už 2:0. V této fázi utkání jsme dobře kombinovali a byli aktivnější než soupeř. V druhé části prvního poločasu jsme se však nepochopitelně a zbytečně stáhli do obrany a přenechali střed hřiště soupeři. Špatně nám fungovala organizace hry a nedařilo se nám pokrývat kombinaci soupeře. Z této naší pasivity také vyplynul gól, kterým soupeř korigoval stav utkání.

Do druhého poločasu jsme drobně změnili rozestavení a nastupovali jsme s cílem co nejdříve stvrdit vedení dalším gólem. To se nám podařilo hned asi po 5 minutách a od té doby se hrálo v podstatě na jednu branku. Do konce utkání jsme přidali i další branky a vypracovali si ještě několik dalších šancí.

V průběhu celého utkání jsme byli lepším mužstvem. Podobná utkání prostě musíme zvládat a i když náš dnešní výkon nebyl nijak oslnivý, tak jsme šli za svým cílem.