Dorost v oslabené sestavě v Sedlčanech neuspěl

30.04.2024 11:49

Sedlčany - FK Soběhrdy/TJ Jiskra Struhařov 3 : 1 (2 : 1)

Do zápasu jsme šli v hodně improvizované sestavě - zranění, omluvenky a ani pozdní večerky nám nepomohly. Do sestavy jsme připsali 3 starší žáky a obrana hrála v netradiční sestavě. Marně jsme upozorňovali na špatné začátky posledních utkání, sice Honza Duong dal první gól po parádním pasu z hloubi za obranu od Adama Černého, ale jinak domácí vytěžili ze 4 obrovských šancí jen jeden gól.
Postupně si naše sestava jakžtakž sedla, ale dopředu jsme nebezpeční moc nebyli, domácí byli lepší a vytěžili ještě do přestávky vedení 2:1. Vedení ještě potvrdili 5 minut po půli třetím gólem, kdy domácí dorazili odražený rohový kop. Do tlaku jsme se nedokázali dostat a síly na zvrat nebyly.

Ze zápasu si navíc nepříjemné zranění kotníku odnesl Jakub Novák a naše varianty v obraně se tak zase tenčí. Přejeme brzké uzdravení. V neděli doma přivítáme Votice.

Branky: 6. J. Pšenička, 40. M. Pešta, 50. A. Plachý - 2. T. Duong

Sestava: J. Stolař - T. Fulín, J. Novák, A. Černý, D. Šetek - V. Vlach, O. Božovský (K), J. Podhorský J. Vokněr - D. Holomoj, T. Duong

Střídající: Š. Hroch, J. Kaňka, K. Hronek, J. Řepásek, J. Lejček, M. Gozon