"Béčko" završilo podzim vydřeným vítězstvím s Popovicemi

05.11.2017 13:27

"Béčko" bylo v utkání s posledními Popovicemi B jasným favoritem, protože hosté ještě nezískali ani bod. Na hřišti to ale příliš vidět nebylo. V zápase plném nepřesností se dlouho nikdo do pořádné šance nemohl dostat. Herní bídu jsme prolomili až ve druhém poločase díky dvěma standardním situacím. Nejprve Jaroslav Baka točil z trestného kopu míč na zadní tyč, který ještě lehce tečoval jeden z hostujících hráčů a míč skončil až v síti - 1:0. 3 minuty před koncem naše vítězství defintivně stvrdil opět Jaroslav Baka, který stejně jako minulý týden v Přestavlkách zatočil míč přímo z rohu až za záda brankáře. Utkání jsme tedy vyhráli 2:0. Pavel Kovář už dva zápasy po sobě nedostal branku a "béčko" se v neúplné tabulce nachází na 2. místě. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.