"Béčko" minulý víkend sestřelilo Zaječice

07.05.2017 11:36

Utkání hodnotí trenér "B" teamu Milan Bohata:

V našem dalším zápase jsme doma přivítali mužstvo Zaječic, které svou jarní sezónu začalo dobrými výsledky a tak jsme nečekali tak snadný zápas jako na podzim v Zaječicích.
Do utkání jsme vstoupili s jasnou snahou rozhodnout zápas v první půli a tomu odpovídala i naše aktivita, která vyústila v úvodní gól Pájina Procházky. Do poločasu se náš super kanonýr trefil ještě jednou. Hosté náhodnou, ale pěknou střelou snížili na 2:1.
Druhý poločas byl ve stejné režii jako první, tedy naše převaha na hřišti a hosté podnikající brejky do naší obrany, která v čele s brankářem Pavlem Kovářem pracovala spolehlivě. Naše vítězství potvrdila legenda Pájin Procházka, který v útoku výborně spolupracoval s Mikym Mickou a vsítil další 3 góly a to ještě v poslední minutě ragbyovým pokusem nedal penaltu, čímž odmítl double hattrick.
Naše jasná výhra 5:1 byla zcela zasloužená. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.