"Áčko" v divokém zápase nestačilo na Mezno

27.11.2017 09:56

"Áčko" zajíždělo v neděli v zimním počasí k odloženému utkání do Mezna. Oproti minulému zápasu nám ze sestavy vypadli Pavel Procházka, Martin Prikner a Svatopluk Řezníček. Naopak k dispozici již byl Daniel Jamrich. Úvod utkání byl, jako již tradičně na podzim, z naší strany hodně špatný a do 13. minuty jsme dvakrát inkasovali. Tentokrát nás to ale nezlomilo a dokázali jsme v první půli obrátit výsledek. Nejprve kapitán Jakub Bartík vyslal obloučkem za obranu Jaroslava Baku, který se při kličce brankáři dostal již do velkého úhlu, stihnul ale poslat míč do malého vápna, kde ho na zadní tyči uklidil do sítě důrazný Luboš Kopecký - 2:1. O pár minut později narýsoval přesný pas mezi obránce Petr Kolář, Jaroslav Baka tak mohl postupovat sám na brankáře, kterého s přehledem obstřelil - 2:2. Ve 28. minutě kopal Jaroslav Baka roh, který na zadní tyči Tomáš Rozehnal hlavou vrátil na Jakuba Bartíka a ten z malého vápna prostřelil skrumáž před sebou - 2:3. Mohli jsme přidat i čtvrtou branku, ale další nájezd na gólmana neproměnil Jaroslav Baka a neujala se ani dorážka Jakuba Bartíka.

Úvod druhého poločasu byl pro nás opět jako z hororu. Ve 46. a 47. minutě domácí dvěma góly opět překlopili skóre na svou stranu. Nejprve jim pomohlo nešťastné podklouznutí našeho stopera, poté sehráli rychlou křídelní akci s centrem před bránu a zakončením z malého vápna. Téměř na vlas stejnou akci předvedli i v 62. minutě a bylo to již 5:3. Naději pro naše mužstvo vykřesal svým premiérovým gólem v soběhrdském dresu Petr Kolář, který využil velké chyby domácího stopera, obral ho o míč, s trochou štěstí obešel i brankáře a akci gólově zakončil - 5:4. Ten samý hráč mohl v závěru dokonce vyrovnat, ale jeho dobře mířenou dorážku vyhlavičkoval jeden z domácích hráčů na brankové čáře. Utkání jsme tedy prohráli 5:4 a po podzimu končíme na předposledním místě v tabulce. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.