"Áčko" smetlo Krhanice osmi góly

22.04.2024 16:12

V neděli jsme nastoupili do dalšího důležitého utkání. Tentokrát jsme doma přivítali Krhanice, které na nás ztrácely pouhé dva body. V zápase, jak už bylo zvykem s tímto soupeřem, padla spousta branek. První jsme si připsali už v 5. minutě. Jakub Stolař navedl balón do pokutového území, kde se po několika odrazech dostal k Jakubovi Bartíkovi a ten skóroval. Vedení nám však vydrželo pouhou minutu. Po nepozornosti v naší obraně dokázali hosté už v 6. minutě srovnat skóre a zápas začal od nuly. Celou půli byla hra nahoru dolů, ale do vyložených šancí jsme se dostávali spíše my. Ve 13. minutě jsme se opět radovali. Josef Laštovka se dostal až před brankáře, kterého nepřekonal. K balónu se ale dostal Michal Bohata, který do odkryté brány zavěsil a šli jsme opět do vedení. To jsme si ihned pojistili. V 15. minutě našel David Ilčisko přesně Martina Priknera a ten střelou podél brankáře zvýšil už na 3:1. V průběhu půle jsme se dostali do několika dalších šancí. Největší měl asi Martin Prikner, který po rohovém kopu poslal balón na břevno. V závěru poločasu se nám podařilo vstřelit ještě jednu branku. David Ilčisko zkusil střelu z velké dálky a jeho rána přeletěla brankáře a skončila v síti.

Do druhé půle jsme vstoupili s velkým náskokem, který jsme okamžitě navýšili. Po úspěšném napadání jsme se dostali k míči před bránou soupeře, kde se k zakončení dostal Martin Prikner a přidal další branku. Do hry se poté začali dostávat více hosté, kterým se i podařilo snížit. V 60. minutě poslali krásnou střelu pod břevno, na kterou Pavel Kovář nedosáhl a snížili na 5:2. Po tomto gólu proběhlo několik střídání na naší straně a dařilo se nám opět držet se více na balónu. V 70. minutě jsme navíc opět skórovali, když se ve vápně dostal k balónu Jakub Bartík a poslal balón za záda brankáře. O dvě minuty později jsme vedení opět navýšili. Střídající Tomáš Fulín dostal přesnou přihrávku a v koncovce se nemýlil. V 85. minutě vstřelil Tomáš Fulín další branku, když dostal pěkný balón za obranu a střelou podél brankáře upravil skóre na konečných 8:2. Více informací zde.