"Áčko" si nese do odvety poháru dvoubrankový náskok

16.05.2013 10:10

"A" team čekalo již čtvrté středeční utkání v řadě. Tentokrát se jednalo o první zápas dvoukolového semifinále Poháru OFS. Na soběhrdském hřišti nás čekal suverénní vládce III. B třídy Pravonín. Náročný program už se na některých hráčích podepisuje a několik z nich muselo nastoupit i se zraněním. Utkání se hrálo za silného větru, který se hodně podepsal na kvalitě utkání. V prvním poločase měli balón více na svých kopačkách hosté z Pravonína. My jsme bránili až od půlky. Narozdíl od zápasu v Sedleci jsme však bránili velmi dobře. Hosté se do žádné vážnější šance nedostali. My jsme zahrozili z brejků a hlavně ze standardních situací. Po faulu na Davida Škvora se k přímému volnému kopu postavil Tomáš Vilímek, jeho tvrdou ránu tečoval obránce do protipohybu brankáře a vedli jsme tak 1:0. Poté si na rohový kop Luboše Kopeckého naskočil David Škvor a hlavou nám zajistil dvougólové vedení.

Ve druhém poločase hráli opět více hosté. Narozdíl od první půle už se ale začali dostávat do šancí. Díky nepřesné mušce a výborným zákrokům Luboše Bartíka jsme tyto šance přestáli. My jsme opět podnikli několik nebezpečných brejků, skóre už se ale nezměnilo. První zápas jsme tedy vyhráli na domácí půdě 2:0. Odveta na hřišti Pravonína je na programu za 14 dní ve středu 29. 5. od 17:30. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.