"Áčko" potřetí v řadě prohrálo

18.09.2017 08:27

"Áčko" se proti Postupicím chtělo vymanit z herní i výsledkové mizérie. To se ovšem nepovedlo. V utkání nám chyběli Martin Jonszta, Tomáš Vilímek, Jakub Bartík a Ladislav Kuchta. V prvním poločase se hrál vyrovnaný bojovný fotbal, kdy byli hosté o něco aktivnějším mužstvem. V naší jediné slibné příležitosti se objevil Pavel Procházka, ale netrefil branku. Postupičtí si vypracovali jednogólový náskok po nádherné střele z voleje do šibenice z velké dálky, která by zcela jistě kandidovala minimálně na gól kola.
Ve druhém poločase jsme chtěli něco udělat s nepříznivým výsledkem. Snaha ale zůstala v kabině a druhý poločas bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Postupičtí se šťastným gólem po dlouhém autovém vhazování dostali do dvoubrankového vedení. Nám se podařilo snížit, ale rozhodčí odpískal ruku, kterou neviděl nikdo na stadionu včetně hostujících hráčů a příznivců. Třetí branka Postupic pak padla po jasném faulu na našeho brankáře. V poslední minutě jsme stačili už jen snížit, když se pěknou akcí blýsknul oslavenec Pavel Procházka a křížnou střelou k tyči ustanovil výsledek na 1:3. Nutno říci, že hosté zcela zaslouženě brali 3 body, když byli po celý zápas lepším mužstvem a mnohem více si šli pro vítězství. V příštím kole v sobotu od 16:30 zajíždíme na hřiště Olbramovic. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.