"Áčko" pokračuje ve vítězné šňůře

29.04.2024 18:22

V sobotu jsme zavítali do Jírovic. Na soupeře jsme se dobře připravili a vyvíjeli na něj tlak od samého začátku. To se nám odměnilo hned třemi rychlými góly. Nejprve se ve 12. minutě trefil Martin Prikner, který se dostal po přímém kopu k odraženému balónu a poslal ho za záda domácího brankáře. V 16. minutě naše vedení navýšil Jakub Bartík, když dostal od Josefa Laštovky krásný centr a hlavou skóroval. Třetí gól padl ve 22. minutě. Michal Bohata poslal přihrávku do pokutového území, kde byl osamocený Ondřej Fadler a zvýšil na 3:0. Hra se následně zpomalila, drželi jsme se stále na balónu, ale nikam jsme se nehnali. Několik šancí jsme si ještě vytvořili, ale další branka v první půli nepadla.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně jako do prvního. Už ve 46. minutě jsme se opět radovali. David Ilčisko poslal přihrávku před bránu, kde se nacházel Jakub Bartík a vstřelil další branku. Následovala ale nešťastná chvíle. Ze hry musel kvůli zranění odejít Luboš Kuchta, který nám tak bude chybět v nadcházejících zápasech. I přes toto vynucené střídání jsme se stále drželi na balónu a vytvářeli si další šance. V 58. minutě zkompletoval Jakub Bartík svůj hattrick střelou k levé tyči a utkání bylo definitivně rozhodnuto. V 60. minutě se sice domácím podařilo snížit, ale vedení jsme si již pohlídali. V závěru utkání jsme vstřelili poslední branku. Jakub Bartík našel ve vápně Luboše Kopeckého, který zakončil do prázdné brány a z Jírovic tak odjíždíme s výhrou 6:1. Více informací zde.