Výsledky mládežnických mužstev

14.05.2018 12:32

Přípravka v minulém týdnu odehrála 2 zápasy. Nejprve v nervydrásající koncovce udolala Bystřici 4:3, když jsme vyrovnávali minutu před koncem a v poslední minutě jsme vstřelili vítěznou branku. Dvakrát se trefila kapitánka Eliška Kotková, po brance přidali Vojtěch Mařík a Marek Provazník. Více informací zde.

V nedělním zápase pak narazila přípravka na silnou Vlašim B a na jejím hřišti prohrála 2:6. O naše góly se postarali Jakub Mařík a Marek Provazník. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. Přípravka se nachází na 7. místě v tabulce.

Mladší žáci na domácí půdě poměřili své síly s Benešovem A. Utkání jsme nakonec vyhráli jednoznačně 4:0, když se dvakrát trefil Jiří Kaňka a po gólu přidali Matěj Mrkvička a Pavel Vašák. Více informací zde. Mladší žáci se zatím drží na 3. příčce neúplné tabulky.

Starší žáci se vítězstvím 5:2 nad Ostředkem udrželi v čele tabulky. O branky se podělilo pět střelců - Pavel Vašák, Luboš Kuchta, Jakub Stolař, Michal Dumský a Matěj Mrkvička. Více informací zde.