Vítěz III. třídy 2012/13 a 2014/15


Dospělým mužstvům se závěr sezóny nevydařil

18.06.2018 13:06

"Áčko" potřebovalo získat v Nespekách alespoň bod k jistotě 12. místa. Do utkání jsme nemohli počítat s Martinem Priknerem, Davidem Škvorem, Tomášem Procházkou a Tomášem Rozehnalem. Ukázalo se, že kýžený bod byl pro nás neřešitelný úkol. Domácí nás od začátku jasně přehrávali, vytvářeli si šance a nastříleli 4 góly. Na druhé straně se v největších šancích objevili Jakub Bartík a Martin Jonszta, ale ani jeden nebyl úspěšný.

Ve druhém poločase se obrazil hry nezměnil, domácí jasně drželi taktovku ve svých rukou a nastříleli nám další 4 branky. Náš zmar ještě umocnil za stavu 5:0 neproměněnou penaltou Jakub Bartík. S Okresním přeborem jsme se tak po 3 sezónách rozloučili debaklem 0:8. Díky prohře Popovic jsme se sice udrželi na 12. místě, ale ani to nám k záchraně nestačí, když nakonec s největší pravděpodobností budou sestupovat 3 týmy. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. Konečná tabulka zde.

"Béčko" vinou souběžného zápasu "áčka" dávalo ve Velíši sestavu horko těžko dohromady. Naši hráči dokázali se soupeřem v prvním půli držet krok, když se domácí trefili jen jednou a to ještě s dávkou štěstí. Ve druhé půli ale nastříleli další 3 branky a utkání jsme tak prohráli 4:0. "Béčko" tak končí sezónu na 5. místě. Více informací zde. Konečná tabulka zde.

—————

Zpět